شنبه تا پنجشنبه 8-17:30

خدمات و پشتیبانی 24 ساعته انلاین

04133298122

09144134313

تبریز، بلوار 29 بهمن

جنب ساختمان مرکزی مترو، مجتمع خدماتی ولیعصرطیقه اول

تور زمینی وان

3 شب اقامت در هتل

از تهران و تبریز

خرداد و تیر

تور وان ترکیه از خوش آب و هوا ترین شهر های ترکیه است. شما میتوانید در هرفصلی که بخواهید به آنجا سفر کنید و از جاذبه های گردشگری وان ترکیه لذت ببرید. جهت رزرو تور زمینی وان این فرم را پر کرده تا به کارشناسان ما وصل شوید.

خدمات: 
ترانسفر رفت و برگشت
بیمه مسافرتی – تور لیدر 
هتل هالدی دارای صبحانه – هتل هالدی دارای خدمات ویژه میباشد*
نرخ حرکت از تهران مقداری افزایش خواهد شد

HALDI HOTEL *4
HALDI HOTEL *4
HALDI HOTEL *4
ROYAL PALAS HOTEL
FARAH SUIT HOTEL
FARAH SUIT HOTEL
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

> وان ترکیه

شهر وان ترکیه یکی از بزرگترین شهر های شرق ترکیه در استان وان می باشد. دریاچه وان در شرق این شهر و کوه های زیبایی از جهات دیگر این شهر را احاطه کرده است. احتمالا شما این شهر را به شهر گربه میشناسید. شهری که گربه های زیبای سفید و چشمان دورنگ سبز آبی دارد. اما باید بگوییم که نژاد های اصلی این گربه ها تحت مراقبت هستند و شما در کوچه پس کوچه های این شهر نخواهید یافت.

از جاذبه های گردشگری وان ترکیه برایتان بگویم. قلعه وان، کلیسای مقدس، جزیره آکدامار، ناحیه ادرمیت و مراکز خرید AVM از مناطقی است که باید وقتی به وان میروید بازدید کنید.

> تور زمینی وان

زمانیکه به شهر وان سفر کردید، { برای رزرو تور زمینی وان ترکیه اینجا کلیک کنید }، باید به جزیره آختامار واقع در دریاچه ی شرق این شهر زیبا بروید. از کلیسا و منظره ی زیبای آن لذت ببرید. عکاسی کنید و در راه برگشت یک نهار مفصل نوش جان کنید. گشت های خرید را فراموش نکنید. مخصوصا در فصل های تخفیف و بلک فرایدی، یک تور وان ترکیه رزرو کنید و لذت خرید را بچشید.

تور زمینی وان از تبریز و تهران همه روزه قابل رزرو است. شما بعد از رزرو این تور، با اتوبوس های VIP از شهر مبدا به سمت مرز حرکت میکنید. بعد از رد شدن از گیت مرزی، به سمت وان ترکیه حرکت میکنید. هتل هالدی وان یکی از بهترین هتل های این شهر با نرخ مقرون به صرفه پیشنهاد ما به شما مسافران عزیز میباشد. شرکت پروانه مهاجر ایرانیان، تنها نماینده رسمی فروش هتل هالدی وان در ایران میباشد. شما میتوانید با پر کردن فرم بالا و یا با مراجعه به این صفحه هتل هالدی وان رزرو کنید.

تور زمینی وان ترکیه میتواند برای یک سفر 3 روزه آخر هفته های شما بهترین گزینه باشد. میتوانید در عرض چند دقیقه سفر خود را با ما رزرو کنید.

پیمایش به بالا